انجمن مدیریت آموزشی ایران Iranian Educational Administration Association
مشاهده خبر
صدور ابلاغ رسمی همکاران انجمن از سوی آقای دکتر بهرنگی

طبق ابلاغ صادر شده  در تاریخ 1391/03/01از سوی آقای دکتر بهرنگی رئیس انجمن مدیریت آموزشی ایران، خانم نازیلا کریمی به عنوان مسئول سایت  انجمن، خانم زهره عالمین به عنوان همکار اجرایی انجمن و خانم زینب صادقی به عنوان مدیر داخلی فصلنامه مدریت بر آموزش سازمان ها همچنین همکار در امور مالی و حسابداری انجمن به طور رسمی معرفی شدند.

متن ایلاغ به شرح زیر است :

 با سلام و احترام

همکار گرامی

خانم نازیلا کریمی 

      نظر به دانش و شایستگی های علمی و تجربه‌های ارزشمندتان،  به موجب این ابلاغ از تاریخ 1/3/ 91  عنوان مسئول سایت  انجمن، منصوب می شوید. امید است با تلاشهای همه جانبه در راستای رشد و توسعه انجمن موفق و مؤید باشید . توفیق روز افزون شما را از درگاه خداوند منان خواستارم  .

             

                              دکتر محمد رضا بهرنگی

                            رییس انجمن مدیریت آموزشی ایران

 

همکار گرامی

خانم زهره عالمین

نظر به دانش و شایستگی های علمی و تجربه‌های ارزشمندتان،  به موجب این ابلاغ از تاریخ 1/3/ 91 عنوان همکار اجرایی انجمن منصوب می شوید. امید است با تلاشهای همه جانبه در راستای رشد و توسعه انجمن موفق و مؤید باشید . توفیق روز افزون شما را از درگاه خداوند منان خواستارم  .

               

                              دکتر محمد رضا بهرنگی

                            رییس انجمن مدیریت آموزشی ایران

 

 

 

همکار گرامی

خانم زینب صادقی

نظر به دانش و شایستگی های علمی و تجربه‌های ارزشمندتان،  به موجب این ابلاغ از تاریخ 1/3/ 91    به عنوان مدیر داخلی فصلنامه مدریت بر آموزش سازمان ها همچنین همکار در امور مالی و حسابداری انجمن منصوب می شوید. امید است با تلاشهای همه جانبه در راستای رشد و توسعه انجمن موفق و مؤید باشید . توفیق روز افزون شما را از درگاه خداوند منان خواستارم  .

         

                              دکتر محمد رضا بهرنگی

                            رییس انجمن مدیریت آموزشی ایران

 

منبع : رئیس انجمن
نویسنده خبر : کریمی(مسئول سایت انجمن)
تاریخ انتشار : 1391/04/15 - 14:36
سایت های مرتبط
پورتال وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
شوراي انجمن هاي علمي ايران
وزارت آموزش و پرورش
پایگاه تخصصی مجلات نور
نمایه رایگان نشریات (مجلات) علمی پژوهشی کشور
کتابخانه ملی ایران
پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایرانIRANDOC
آدرس اختصاصی فصلنامه علمی - پزوهشی رهیافتی نو در مدیریت آموزشی
کارآفرینان پردیس بین الملل دانشگاه خوارزمی
وب نوشت تخصصی پژوهش علوم اجتماعی
انجمن مديريت آموزشي ايران شعبه استان آذربايجان شرقي
شعبه استان آذربایجان شرقی
سایت نشریه علمی - پژوهشی مدیریت بر آموزش سازمانها
ieaa.ir@morvarid تلگرام انجمن مدیریت آموزشی ایران
سایت نشریه علمی - پژوهشی مدیریت مدرسه..
کنفرانس بین المللی نوآوری در مدیریت، اقتصاد و کار آفرینی 10 آبان 1396 مطابق با تاریخ 1 november در کشور تایلند- شهر بانکوک.
کنفرانس بین المللی تحولات در علم، فناوری و مهندسی 11 آبان 1396 مطابق با تاریخ 2 november در کشور تایلند- شهر بانکوک.
دومین کنفرانس بین المللی رویکردهای نوین در علوم انسانی، مدیریت اقتصاد و حسابداری 27 تیرماه 1396 مطابق با تاریخ 18 July در کشور فرانسه- شهر پاریس.
سومین کنفرانس سالانه مدیریت و اقتصاد کسب و کار به تاریخ 12 مرداد ماه 1396 در دانشگاه علم و فرهنگ.
کنفرانس بین المللی پژوهش های نوین در مدیریت، اقتصاد، توانمندی صنعت جهانگردی در توسعه به تاریخ 16 شهریور ماه 1396 در شهر مشهد.
دومین کنفرانس بین المللی رویکردهای نوین در علوم، تکنولوژی و مهندسی 18 تیر ماه 1396 مطابق با 9 2017July در کشور فرانسه-شهر پاریس .
حمایت علمی و معنوی انجمن مدیریت آموزشی ایران IEAA از کنفرانس سالانه، پژوهش در علوم انسانی و مطالعات اجتماعی 11 مرداد ماه 1396 تهران -ایران.
حمایت علمی و معنوی انجمن مدیریت آموزشی ایران از ( اولین کنفرانس ملی مطالعات نوین مدیریت در ایران ) - نمایه شده در پایگاه استنادی جهان علوم اسلام (آی.اس.سی) The first national conference on modern management studies in Iran شهریور ماه 25 - 1396 - کرج
حمایت علمی و معنوی انجمن مدیریت آموزشی ایران از ( کنفرانس ملی رویکردهای نوین علوم انسانی در قرن 21 ) National Conference on new approaches in humanities in the 21st « در تاریخ 16 آذر 1396 در رامسر
حمایت علمی و معنوی انجمن مدیریت آموزشی ایران از همایش MEDU2017 TEHRAN, IRAN همایش تحلیل مسائل و تامین منابع مالی در آموزش عالی آموزش🌻🌻🌻🌻
برگزاری ( اولین کنفرانس ملی کاربردی سازی هوش تجاری ) راهکارها و چالش ها، تهران- دانشگاه علم و صنعت ایران- 2 آذرماه 1396، همراه با حمایت علمی و معنوی انجمن مدیریت آموزشی ایران و حضور جناب آقای پروفسور محمد رضا بهرنگی به عنوان عضو کمیته علمی
برگزاری( اولین همایش ملی مدیریت اقتصاد و اقتصاد مقاومتی )تاریخ برگزاری 22 آذر 1396 مشهد، با حضور انجمن مدیریت آموزشی ایران به عنوان حامی علمی و معنوی و حضور محترم جناب آقای پروفسور محمد رضا بهرنگی به عنوان کمیته علمی....
حمایت علمی و معنوی انجمن مدیریت آموزشی ایران IEAA از اولین کنفرانس ملی نقش حسابداری، اقتصاد و مدیریت در توسعه پایدار با تاکید بر اقتصاد مقاومتی، 23 آذر 1396 در تبریز، تالار وحدت دانشگاه تبریز
انجمن مدیریت آموزشی ایران شعبه استان اصفهان
طراحی و اجرا: شرکت آداک