انجمن مدیریت آموزشی ایران Iranian Educational Administration Association
مشاهده خبر
اطلاع رساني در مورد تغيير حق عضويت در انجمن مديريت آموزشي ايران

 

باسمه تعالی

دوستداران انجمن مدیریت آموزشی- عزیزان

با سلام و آرزوی سلامتی، نشاط و توفیقات روزافزون شما عزیزان و سرمایه‌های فکری و وفادار به انجمن در توسعه و گسترش خدمات رشتۀ مدیریت آموزشی به مردم ایران و جهان:

در تمام مدت سه سال گذشته به اتفاق همکاران و اعضای هیئت مدیره با چنگ و دندان سعی کرده‌ایم تا اساس این انجمن را که از ارکان هویت علمی و شخصیتی ماو خدمت در پاسخ به نیازهای جامعۀ شریف ایران است استحکام بخشیم.

دورۀ جدید با اعضای هیئت مدیره وفادار و پرانگیزه آغاز شده و به نظر می‌رسد با رفع مشکلات اولیه از قبیل استقرار در یک دفتر ثابت، داشتن همکار اجرایی، حسابدار، ایجاد سایت انجمن، ایجاد بیش از ده شعبۀ انجمن در استان‌های کشور، راه اندازی کمیتۀ نشر و چاپ دو شماره دو فصلنامۀ علمی/پژوهشی مدیریت بر آموزش سازمان‌ها، هفت شمارۀ خبرنامه، و نیز تشکیل نشست‌های علمی و کارگاه‌های آموزشی و همایش‌ها و کنفرانس‌های داخلی و بین‌المللی با پشتوانۀ تأیید وزارت علوم و آموزش و پرورش و صدور مجوز شرکت در آنها، و راه اندازی کمیته‌های آموزش، پژوهش، روابط بین‌المللی، آموزش مجازیو کمیتۀ پی‌گیری این تلاش‌ها در واحدهای شعب انجمن به زودی شاهد فعالیت‌های موفقی در بارۀ گسترش این فعالیت‌ها در تمام استان‌ها و مدیریت استفادۀ بهینه از توان و استعدادهای شما عزیزان باشیم.

از آنجا که بر هر یک از اعضای خانوادۀ مدیریت آموزشی ایران لازم است که در توفیق و توسعۀ این تلاش‌ها همکاری فعال، متعهدانه، وفادارانه و خودانگیخته داشته باشند از شما دعوت می‌کنم که با توجه به تصویت مجمع عمومی مورخ 10-09-1392 مبلغ 250000 ریال هبۀ عضویت در انجمن را از طریق حساب الکترونیکی و یا پرداخت به هر نحوه دیگر به حساب انجمن و ارسال فیش پرداختی به انجمن بابت حق عضویت، سهم خود را در مشارکت در حمایت از این انجمن ادا نمایید.

از آنجا که این انجمن در نظر دارد از خیرین به تقویت مالی به نحو مناسب قدردانی نماید لذا خواهشمند است فهرستی از همکارانی که مایل شده‌اند در محل اشتغال خود به عضویت انجمن در آیند و یا کمک مالی نمایند تهیه فرموده تا این انجمن برای سازمان شما و اشخاص خیر لوح تقدیر و عضویت رسمی و حقوقی در این انجمن را اعطا و آن سازمان را به عنوان عضو حقوقی انجمن در سایت انجمن معرفی نماید.امید است با مدیریت جدید بتوان این کمک و مبلغ پرداختی شما را دو چندان جبران نماید.

شماره حساب انجمن مدیریت آموزشی ایران 0148066795بانگ تجارت دروازه دولت خیابان انقلاب کد258 است.

 

دکتر محمدرضابهرنگی

رئیس انجمن مدیریت آموزشی ایران

سه شنبه 17-10-1392

 

منبع : رئيس انجمن
نویسنده خبر : كريمي( مسئول سايت انجمن )
تاریخ انتشار : 1392/10/18 - 14:47
سایت های مرتبط
پورتال وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
شوراي انجمن هاي علمي ايران
وزارت آموزش و پرورش
پایگاه تخصصی مجلات نور
نمایه رایگان نشریات (مجلات) علمی پژوهشی کشور
کتابخانه ملی ایران
پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایرانIRANDOC
آدرس اختصاصی فصلنامه علمی - پزوهشی رهیافتی نو در مدیریت آموزشی
کارآفرینان پردیس بین الملل دانشگاه خوارزمی
وب نوشت تخصصی پژوهش علوم اجتماعی
انجمن مديريت آموزشي ايران شعبه استان آذربايجان شرقي
شعبه استان آذربایجان شرقی
سایت نشریه علمی - پژوهشی مدیریت بر آموزش سازمانها
ieaa.ir@morvarid تلگرام انجمن مدیریت آموزشی ایران
سایت نشریه علمی - پژوهشی مدیریت مدرسه..
کنفرانس بین المللی نوآوری در مدیریت، اقتصاد و کار آفرینی 10 آبان 1396 مطابق با تاریخ 1 november در کشور تایلند- شهر بانکوک.
کنفرانس بین المللی تحولات در علم، فناوری و مهندسی 11 آبان 1396 مطابق با تاریخ 2 november در کشور تایلند- شهر بانکوک.
دومین کنفرانس بین المللی رویکردهای نوین در علوم انسانی، مدیریت اقتصاد و حسابداری 27 تیرماه 1396 مطابق با تاریخ 18 July در کشور فرانسه- شهر پاریس.
سومین کنفرانس سالانه مدیریت و اقتصاد کسب و کار به تاریخ 12 مرداد ماه 1396 در دانشگاه علم و فرهنگ.
کنفرانس بین المللی پژوهش های نوین در مدیریت، اقتصاد، توانمندی صنعت جهانگردی در توسعه به تاریخ 16 شهریور ماه 1396 در شهر مشهد.
دومین کنفرانس بین المللی رویکردهای نوین در علوم، تکنولوژی و مهندسی 18 تیر ماه 1396 مطابق با 9 2017July در کشور فرانسه-شهر پاریس .
حمایت علمی و معنوی انجمن مدیریت آموزشی ایران IEAA از کنفرانس سالانه، پژوهش در علوم انسانی و مطالعات اجتماعی 11 مرداد ماه 1396 تهران -ایران.
حمایت علمی و معنوی انجمن مدیریت آموزشی ایران از ( اولین کنفرانس ملی مطالعات نوین مدیریت در ایران ) - نمایه شده در پایگاه استنادی جهان علوم اسلام (آی.اس.سی) The first national conference on modern management studies in Iran شهریور ماه 25 - 1396 - کرج
حمایت علمی و معنوی انجمن مدیریت آموزشی ایران از ( کنفرانس ملی رویکردهای نوین علوم انسانی در قرن 21 ) National Conference on new approaches in humanities in the 21st « در تاریخ 16 آذر 1396 در رامسر
حمایت علمی و معنوی انجمن مدیریت آموزشی ایران از همایش MEDU2017 TEHRAN, IRAN همایش تحلیل مسائل و تامین منابع مالی در آموزش عالی آموزش🌻🌻🌻🌻
برگزاری ( اولین کنفرانس ملی کاربردی سازی هوش تجاری ) راهکارها و چالش ها، تهران- دانشگاه علم و صنعت ایران- 2 آذرماه 1396، همراه با حمایت علمی و معنوی انجمن مدیریت آموزشی ایران و حضور جناب آقای پروفسور محمد رضا بهرنگی به عنوان عضو کمیته علمی
برگزاری( اولین همایش ملی مدیریت اقتصاد و اقتصاد مقاومتی )تاریخ برگزاری 22 آذر 1396 مشهد، با حضور انجمن مدیریت آموزشی ایران به عنوان حامی علمی و معنوی و حضور محترم جناب آقای پروفسور محمد رضا بهرنگی به عنوان کمیته علمی....
حمایت علمی و معنوی انجمن مدیریت آموزشی ایران IEAA از اولین کنفرانس ملی نقش حسابداری، اقتصاد و مدیریت در توسعه پایدار با تاکید بر اقتصاد مقاومتی، 23 آذر 1396 در تبریز، تالار وحدت دانشگاه تبریز
انجمن مدیریت آموزشی ایران شعبه استان اصفهان
طراحی و اجرا: شرکت آداک