انجمن مدیریت آموزشی ایران Iranian Educational Administration Association
مشاهده خبر
مكاتبه با آقاي دكتر براري

بسمه تعالی

جناب آقای دکترمرتضی براری دبیر محترم کمیسیون انجمن‌های علمی کشور

با سلام و احترام

انتخابات دورۀ دوم هیئت مدیرۀ انجمن مدیریت آموزشی ایران مجمع عمومی فوق‌العاده برای انتخاب اعضای جدید هیئت مدیره در ساعت 10 صبح یکشنبه 10-09-1392 اینجانب را برای بار دوم با کل آرای اعضا به عضویت و سپس در اولین جلسۀ هیئت مدیرۀ جدید به ریاست انجمن انتخاب نمود.(صورت جلسۀ آن به پیوست تقدیم است). با توجه به اوقات بسیاری که در سه سال گذشته صرف حفظ و استحکام انجمن نموده است و با توجه به تثبیت انجمن به لحاظ امور مالی و حسابداری، مالیات، مکان و ابتیاع وسایل لازم برای دفتر انجمن، و نیز علاقمندی اعضای جدید هیئت مدیره برای همکاری بیشتر از گذشته به نظر می‌رسد انجمنبا امید و انگیزۀ به مراتب قوی‌تر می‌تواند پیام واقعی اهممیت و ضرورت خود را در ارتقا کیفیت زیر ساختآموزش سازمان‌های کشور و رشد و تحول شناخت فراگیران به اطلاع صاحبنظران واصحاب حرفه، سازمانهای ذیربط، و مؤسسات مرتبط و اعضای خود برساند. انجمن اکنون کار خود را با تعداد کمی (بیش از 500 نفر) شروع کرده است و شما را درجریان فعالیتهای بعدی خود قرار خواهد داد.

اما یکی از مسایل وقتگیر و حل نشدۀ انجمن که متأسفانه موجب دلسردی اعضای هیئت مدیرۀ قبلی برای همکاری با انجمن شده بود نگرانی آنان از مالیات بر سرمایۀ ناپرداختۀ صوری و احتمال ممنوع‌الخروج شدن مؤسسان انجمن و هیئت مدیره آن از سوی وزارت دارائی است. سعی بسیاری در انجام رفتار رسمی برای صفر کردن این سرمایه و عدم پرداخت مالیات مرتبط با آن شده و حتی مبلغ بیش از6000000 ریال مالیات را برای جلوگیری از تبعات عدم پرداخت آن به ادارۀ مالیات پرداخته است.

بنابراین، هیـئـت مدیرۀ جدید در ساعت 8 صبح با اعضای هیئت مؤسس آقایان دکتر بهرنگی، عسکریان، آراسته، تورانی و عبدالهی برای بحث و یافتن راه حل برای معضل قید سرمایۀ اولیه و مالیات بر آن و نیز مسئلۀ امکان ممنوع الخروج شدن در صورت عدم پرداخت مالیات بر سرمایه3030000000 ریال) در دفتر انجمن واقع در ساختمان انجمنهای علمی دانشگاه علامه طباطبایی گرد‌آمدند. آقای دکتر بهرنگی ضمن تشکر از اعضای جلسه که شرکت کرده بودند پس از گزارشی از وضعیت موجود و تلاش عمومی برای حل این مشکل و نامه‌نگاری‌های متعدد و پرداخت مالیات سال گذشته به مبلغ 6060000 ریال در تاریخ 22/02/1392 به شمارۀ قبض 1763990754 برای جلوگیری از این مشکلات و نیز طرح این موضوع در مجمع عمومی، به این نکته اشاره کرد که مطابق اولین صورت جلسۀ هیئت مدیره دورۀ اول مورخ 22/3/1389، که در دفتر شورای عالی آموزش و پرورش تشکیل شد، هیئت مدیره به آقای دکتر بیژن عبداللهی (جانشین رئیس انجمن) وکالت تام داد تا کلیه امور ثبتی هیئت مدیره را در ادارۀ ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی انجام دهد و دفاتر مربوطه را امضا کند. حتی ایشان خود هزینۀ آگهی ثبت انجمن را در روزنامۀ رسمی پرداخت کرد که از دریافت این وجه به نفع صندوق انجمن خودداری ورزیده است. بنابراین ضمن تشکر از زحمات آقای دکتر عبداللهی نتیجه می‌گیرد که ایشان عملا" و کاملا" در جریان این سرمایه‌گذاری بوده‌اند. همچنین توجه حاضران را به نامه‌ای که از دبیر محترم کمیسیون انجمن‌های علمی جناب آقای دکتر مصطفی براری در پاسخ به نامۀ دکتر بهرنگی دریافت شده بود جلب نمود و این که از دفتر کمیسیون انجمن‌های علمی کشور جناب آقای مجید کیقبادی حسابدار و مسئول مالیاتی  و نیز سرکار خانم بالی لاشک مسئوول مالیاتی (مربوط به مالی، حسابداری، مالیات و دفاتر قانونی جهت مسایل مربوط) و  نیز سرکار خانم مقدم وکیل پایۀ یک دادگستری جهت مسایل مربوط به ثبت، مجمع عمومی عادی و فوق‌العاه در ثبت شرکت‌ها برای رفع مشکل  به نمایندگی از کمیسیون تعیین شده‌اند. (شماره تلفن‌های اشخاص فوق نیز به ترتیب 82233450-1004 ط..10 وزارت علوم، 09355345011؛ خ9122774974 و ای میل http://www.isacmsrt.ir  می‌باشد.)

متأسفانه جلسه پس از بحث فراوان نتوانست به تصمیمی راه گشای یاری بخش برسد و بنابراین، موضوع همچنان لاینحل و در دست بررسی باقی ماند. قرار شد صورتجلسۀ مباحثات و نظرات توسط حناب آقای دکتر مصطفی عسکریان تهیه شود.(تمام اعضای حاضر اقرار کردند که هیچ یک از اعضای هیئت مؤسس سرمایه‌‌ای بابت تأسیس انجمن پرداخت نکرده بودند و بنابراین دلیلی مقبول برای امضای صوری دریافت این سرمایۀ صوری نیافتند).

بنابراین خواهشمند است دستور فرمایید آن کمیسون محترم با توجه به اقدامات زیر (به شرح اسناد پیوست) با همکاری مسئؤلان مرتبط اقدامات لازم برای صفر کردن سرمایه انجمن مبذول و از نتیجه اینجانب را آگاه فرمایند.

1-     تصویت مجمع عمومی در بارۀ صفر کردن سرمایه انجمن

2-    تصویت اولین هیئت مدیرۀ دورۀ دوم انجمن برای صفر بودن سرمایۀ انجمن.

 

پیشتر، از تلاش شما برای رفع این مزاحمت در سر راه توسعۀ این انجمن کمال تشکر را دارد.

 

دکتر محمدرضا بهرنگی

رئیس انجمن مدیریت آموزشی ایران

24-10-92

منبع : رئيس انجمن
نویسنده خبر : كريمي( مسئول سايت انجمن )
تاریخ انتشار : 1392/10/18 - 14:53
سایت های مرتبط
پورتال وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
شوراي انجمن هاي علمي ايران
وزارت آموزش و پرورش
پایگاه تخصصی مجلات نور
نمایه رایگان نشریات (مجلات) علمی پژوهشی کشور
کتابخانه ملی ایران
پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایرانIRANDOC
آدرس اختصاصی فصلنامه علمی - پزوهشی رهیافتی نو در مدیریت آموزشی
کارآفرینان پردیس بین الملل دانشگاه خوارزمی
وب نوشت تخصصی پژوهش علوم اجتماعی
انجمن مديريت آموزشي ايران شعبه استان آذربايجان شرقي
شعبه استان آذربایجان شرقی
سایت نشریه علمی - پژوهشی مدیریت بر آموزش سازمانها
ieaa.ir@morvarid تلگرام انجمن مدیریت آموزشی ایران
سایت نشریه علمی - پژوهشی مدیریت مدرسه..
کنفرانس بین المللی نوآوری در مدیریت، اقتصاد و کار آفرینی 10 آبان 1396 مطابق با تاریخ 1 november در کشور تایلند- شهر بانکوک.
کنفرانس بین المللی تحولات در علم، فناوری و مهندسی 11 آبان 1396 مطابق با تاریخ 2 november در کشور تایلند- شهر بانکوک.
دومین کنفرانس بین المللی رویکردهای نوین در علوم انسانی، مدیریت اقتصاد و حسابداری 27 تیرماه 1396 مطابق با تاریخ 18 July در کشور فرانسه- شهر پاریس.
سومین کنفرانس سالانه مدیریت و اقتصاد کسب و کار به تاریخ 12 مرداد ماه 1396 در دانشگاه علم و فرهنگ.
کنفرانس بین المللی پژوهش های نوین در مدیریت، اقتصاد، توانمندی صنعت جهانگردی در توسعه به تاریخ 16 شهریور ماه 1396 در شهر مشهد.
دومین کنفرانس بین المللی رویکردهای نوین در علوم، تکنولوژی و مهندسی 18 تیر ماه 1396 مطابق با 9 2017July در کشور فرانسه-شهر پاریس .
حمایت علمی و معنوی انجمن مدیریت آموزشی ایران IEAA از کنفرانس سالانه، پژوهش در علوم انسانی و مطالعات اجتماعی 11 مرداد ماه 1396 تهران -ایران.
حمایت علمی و معنوی انجمن مدیریت آموزشی ایران از ( اولین کنفرانس ملی مطالعات نوین مدیریت در ایران ) - نمایه شده در پایگاه استنادی جهان علوم اسلام (آی.اس.سی) The first national conference on modern management studies in Iran شهریور ماه 25 - 1396 - کرج
حمایت علمی و معنوی انجمن مدیریت آموزشی ایران از ( کنفرانس ملی رویکردهای نوین علوم انسانی در قرن 21 ) National Conference on new approaches in humanities in the 21st « در تاریخ 16 آذر 1396 در رامسر
حمایت علمی و معنوی انجمن مدیریت آموزشی ایران از همایش MEDU2017 TEHRAN, IRAN همایش تحلیل مسائل و تامین منابع مالی در آموزش عالی آموزش🌻🌻🌻🌻
برگزاری ( اولین کنفرانس ملی کاربردی سازی هوش تجاری ) راهکارها و چالش ها، تهران- دانشگاه علم و صنعت ایران- 2 آذرماه 1396، همراه با حمایت علمی و معنوی انجمن مدیریت آموزشی ایران و حضور جناب آقای پروفسور محمد رضا بهرنگی به عنوان عضو کمیته علمی
برگزاری( اولین همایش ملی مدیریت اقتصاد و اقتصاد مقاومتی )تاریخ برگزاری 22 آذر 1396 مشهد، با حضور انجمن مدیریت آموزشی ایران به عنوان حامی علمی و معنوی و حضور محترم جناب آقای پروفسور محمد رضا بهرنگی به عنوان کمیته علمی....
حمایت علمی و معنوی انجمن مدیریت آموزشی ایران IEAA از اولین کنفرانس ملی نقش حسابداری، اقتصاد و مدیریت در توسعه پایدار با تاکید بر اقتصاد مقاومتی، 23 آذر 1396 در تبریز، تالار وحدت دانشگاه تبریز
انجمن مدیریت آموزشی ایران شعبه استان اصفهان
طراحی و اجرا: شرکت آداک