انجمن مدیریت آموزشی ایران Iranian Educational Administration Association
مشاهده خبر
چند خبر از انجمن مديريت آموزشي ايران

-          خبر خوش طی مراحل علمی _پژوهشی شدن نشریه مدیریت بر آموزش سازمان‌ها (فصلنامه انجمن مدیریت آموزشی ایران) است. در جلسۀ کارگروه علوم انسانی نظرات داوران مطرح شده مثبت بود این فصلنامه فعلا" به صورت دوفصلنامه‌ای منتشر می‌شود. رئیس انجمن از زحمات و پی‌گیری‌های خانم زینب صادقی تا این مرحله از فرایند تصویب نهایی کمیسیون بررسی نشریات علمی تشکر می‌نماید.

-          جناب آقای دکتر عمادی رئیس مرکز سنجش و ارزشیابی آموزش و پرورش در هیئت مدیرۀ انجمن حضور یافتند و قرار شد با همکاری جناب آقای دکتر مختار موسوی اساسنامۀ نظام مدیریت آموزشی ایران را تا تصویب نهایی پیگیری نمایند.

-          جناب آقای دکتر خلخالی عضو علمی دانشگاه و ریاست محترم شعبۀ انجمن در مازندران برای تاریخ 6 بهمن ماه سخنرانی خواهند نمود. موضوع سخنرانی مدیریت آموزش تعمیم یافته. کار هماهنگی نشست و اعلام خبر آن طی هفته آینده در سایت انجمن درج شده واز طریق پیامک برای اعضا ارسال می‌گردد. مقررشد کار هماهنگی نشست تحت راهنمایی و نظارت سرکار خانم سلطانی عضو هیئت مدیره باشد. در این نشست از شرکت کنند‌گان برای انتخاب پیشکسوتان مدیریت آموزشی ایران نظر خواهی خواهد شد.

-          مقرر گردید که سرکار خانم کریمی مدیر سایت انجمن اطلاع درباره تغییر اسامی اعضای هیئت مدیره با توجه به اعضای هیئت مدیرۀ جدید و نیز تغییر مبلغ حق عضویت را در سایت منعکس فرمایند.

-          در پاسخ به نامۀ کمیسیون انجمن‌های علمی کشور درباره معرفی پیش‌کسوتان رشته مدیریت آموزشی همه اعضای هیئت مدیره متفق القول بودند که آقای دکتر بهرنگی بر اساس شاخص‌ها و دلایل بسیار ارجح است.اما ایشان علی‌رغم این تصمیم معتقد است و  پیشنهاد می‌کند شاخص‌هایی تعیین شود و بر اساس آن تعدادی از اشخاص شناسایی شده و معرفی گردند. وی برای تعیین شاخص‌ها و اشخاص مناسب لازم می‌داند از شعب انجمن نظرخواهی شود. ایشان عقیده دارد اولویت با نظر خواهی از اعضای انجمن است و بهتر است این نظر خواهی با استفاده از رسانۀ مناسب و نشست‌ها و یا همایش‌هایی که در پیش است انجام گیرد.

منبع : رئيس انجمن
نویسنده خبر : كريمي( مسئول سايت انجمن )
تاریخ انتشار : 1392/10/24 - 9:45
سایت های مرتبط
پورتال وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
شوراي انجمن هاي علمي ايران
وزارت آموزش و پرورش
پایگاه تخصصی مجلات نور
نمایه رایگان نشریات (مجلات) علمی پژوهشی کشور
کتابخانه ملی ایران
پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایرانIRANDOC
آدرس اختصاصی فصلنامه علمی - پزوهشی رهیافتی نو در مدیریت آموزشی
کارآفرینان پردیس بین الملل دانشگاه خوارزمی
وب نوشت تخصصی پژوهش علوم اجتماعی
انجمن مديريت آموزشي ايران شعبه استان آذربايجان شرقي
شعبه استان آذربایجان شرقی
سایت نشریه علمی - پژوهشی مدیریت بر آموزش سازمانها
ieaa.ir@morvarid تلگرام انجمن مدیریت آموزشی ایران
سایت نشریه علمی - پژوهشی مدیریت مدرسه..
کنفرانس بین المللی نوآوری در مدیریت، اقتصاد و کار آفرینی 10 آبان 1396 مطابق با تاریخ 1 november در کشور تایلند- شهر بانکوک.
کنفرانس بین المللی تحولات در علم، فناوری و مهندسی 11 آبان 1396 مطابق با تاریخ 2 november در کشور تایلند- شهر بانکوک.
دومین کنفرانس بین المللی رویکردهای نوین در علوم انسانی، مدیریت اقتصاد و حسابداری 27 تیرماه 1396 مطابق با تاریخ 18 July در کشور فرانسه- شهر پاریس.
سومین کنفرانس سالانه مدیریت و اقتصاد کسب و کار به تاریخ 12 مرداد ماه 1396 در دانشگاه علم و فرهنگ.
کنفرانس بین المللی پژوهش های نوین در مدیریت، اقتصاد، توانمندی صنعت جهانگردی در توسعه به تاریخ 16 شهریور ماه 1396 در شهر مشهد.
دومین کنفرانس بین المللی رویکردهای نوین در علوم، تکنولوژی و مهندسی 18 تیر ماه 1396 مطابق با 9 2017July در کشور فرانسه-شهر پاریس .
حمایت علمی و معنوی انجمن مدیریت آموزشی ایران IEAA از کنفرانس سالانه، پژوهش در علوم انسانی و مطالعات اجتماعی 11 مرداد ماه 1396 تهران -ایران.
حمایت علمی و معنوی انجمن مدیریت آموزشی ایران از ( اولین کنفرانس ملی مطالعات نوین مدیریت در ایران ) - نمایه شده در پایگاه استنادی جهان علوم اسلام (آی.اس.سی) The first national conference on modern management studies in Iran شهریور ماه 25 - 1396 - کرج
حمایت علمی و معنوی انجمن مدیریت آموزشی ایران از ( کنفرانس ملی رویکردهای نوین علوم انسانی در قرن 21 ) National Conference on new approaches in humanities in the 21st « در تاریخ 16 آذر 1396 در رامسر
حمایت علمی و معنوی انجمن مدیریت آموزشی ایران از همایش MEDU2017 TEHRAN, IRAN همایش تحلیل مسائل و تامین منابع مالی در آموزش عالی آموزش🌻🌻🌻🌻
برگزاری ( اولین کنفرانس ملی کاربردی سازی هوش تجاری ) راهکارها و چالش ها، تهران- دانشگاه علم و صنعت ایران- 2 آذرماه 1396، همراه با حمایت علمی و معنوی انجمن مدیریت آموزشی ایران و حضور جناب آقای پروفسور محمد رضا بهرنگی به عنوان عضو کمیته علمی
برگزاری( اولین همایش ملی مدیریت اقتصاد و اقتصاد مقاومتی )تاریخ برگزاری 22 آذر 1396 مشهد، با حضور انجمن مدیریت آموزشی ایران به عنوان حامی علمی و معنوی و حضور محترم جناب آقای پروفسور محمد رضا بهرنگی به عنوان کمیته علمی....
حمایت علمی و معنوی انجمن مدیریت آموزشی ایران IEAA از اولین کنفرانس ملی نقش حسابداری، اقتصاد و مدیریت در توسعه پایدار با تاکید بر اقتصاد مقاومتی، 23 آذر 1396 در تبریز، تالار وحدت دانشگاه تبریز
انجمن مدیریت آموزشی ایران شعبه استان اصفهان
طراحی و اجرا: شرکت آداک