انجمن مدیریت آموزشی ایران Iranian Educational Administration Association
مشاهده خبر
تشكيل كميته ي پژوهش انجمن مديريت آموزشي ايران

بسمه تعالی

اطلاعیه

افتخار دارد که با عنایت خداوند متعال و همکاری اعضای انجمن مدیریت آموزشی تشکیل کمیتۀ پژوهش انجمن مدیریت آموزشی ایران را به ریاست جناب آقای دکتر حیدر تورانی به اطلاع اعضای محترم انجمن برساند.کمیته پژوهشی انجمن مرکب از اعضای علاقمند و داوطلب انجمن مدیریت ایران است. این کمیته آماده عضو‌گیری از اعضای علاقمند و صاحب‌نظر در راهنمایی، مشاوره و کمک به پژوهشگران، و نیز دانشجویان در زمینۀ کشف شواهد علمی و عملی در مدیریت آموزشی حامی مدیریت آموزش مباحث علمی مؤثر در بهبود تدریس و یادگیری است.  کمک به تهیۀ طرح پایاننامه و یا طرح پژوهشی،تجزیه و تحلیل دادهها، نگارش و تدوین مقاله و سایر موارد مرتبط نیز از وظایف این کمیته است.

این کمیته از اعضای محترم انجمن مدیریت آموزشی تقاضا دارد چنانچه پیشنهادهایی برای شرکت خود، یا طرح موضوع‌ها و پیشرفت برنامه‌های این کمیته دارند با پست الکترونیکی و یا با شماره تلفن نمابر انجمن اعلام فرمایند.

این کمیته در نظر دارد فهرستی از استادان علاقمند و صاحبنظر در پژوهش در مدیریت آموزشی و آماده برای سخنرانی دربارۀ مباحث علمی که رهگشای توسعۀ مدیریت آموزشی باشد تهیه نماید. تشکیل نشست‌های پژوهشی، تشکیل کارگاه‌های آموزشی مختلف دربارۀ کمک به کشف شواهد علمی تأثیر مدیریت آموزشی با محوریت مدیریت آموزش علوم، حمایت از نظریات دربارۀ توسعۀ نظر در عمل، تدوین طرح تحقیق تجربی و تدوین مقاله در زمینه مدیریت آموزشی از وظایف این کمیته است.

اعضاء و دانشجویان محترم می‌توانند نظرات و آمادگی خود را برای شرکت در فعالیت‌های این کمیته از طریق پست الکترونیکی info@ieaa.irو در صورت نیاز حضور در دفتر انجمن واقع در نبش خیابان عضدی(آبان شمالی)-خیابان کریم خان زند- پلاک 76- دانشگاه علامه طباطبایی- طبقه دوم-اتاق 221 دبیرخانۀ انجمن مدیریت آموزشی ایران- کد پستی 1598633131 و سایتwww.ieaa.ir   و نیز تلفن نمابر 81032235-021 دبيرخانه انجمن مديريت آموزشي ايران  اعلام فرمایند.

دکتر محمدرضا بهرنگی

رئیس انجمن مدیریت آموزشی ایران

منبع : رئيس انجمن
نویسنده خبر : كريمي( مسئول سايت انجمن )
تاریخ انتشار : 1392/10/25 - 13:42
سایت های مرتبط
پورتال وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
شوراي انجمن هاي علمي ايران
وزارت آموزش و پرورش
پایگاه تخصصی مجلات نور
نمایه رایگان نشریات (مجلات) علمی پژوهشی کشور
کتابخانه ملی ایران
پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایرانIRANDOC
آدرس اختصاصی فصلنامه علمی - پزوهشی رهیافتی نو در مدیریت آموزشی
کارآفرینان پردیس بین الملل دانشگاه خوارزمی
وب نوشت تخصصی پژوهش علوم اجتماعی
انجمن مديريت آموزشي ايران شعبه استان آذربايجان شرقي
شعبه استان آذربایجان شرقی
سایت نشریه علمی - پژوهشی مدیریت بر آموزش سازمانها
ieaa.ir@morvarid تلگرام انجمن مدیریت آموزشی ایران
سایت نشریه علمی - پژوهشی مدیریت مدرسه..
کنفرانس بین المللی نوآوری در مدیریت، اقتصاد و کار آفرینی 10 آبان 1396 مطابق با تاریخ 1 november در کشور تایلند- شهر بانکوک.
کنفرانس بین المللی تحولات در علم، فناوری و مهندسی 11 آبان 1396 مطابق با تاریخ 2 november در کشور تایلند- شهر بانکوک.
دومین کنفرانس بین المللی رویکردهای نوین در علوم انسانی، مدیریت اقتصاد و حسابداری 27 تیرماه 1396 مطابق با تاریخ 18 July در کشور فرانسه- شهر پاریس.
سومین کنفرانس سالانه مدیریت و اقتصاد کسب و کار به تاریخ 12 مرداد ماه 1396 در دانشگاه علم و فرهنگ.
کنفرانس بین المللی پژوهش های نوین در مدیریت، اقتصاد، توانمندی صنعت جهانگردی در توسعه به تاریخ 16 شهریور ماه 1396 در شهر مشهد.
دومین کنفرانس بین المللی رویکردهای نوین در علوم، تکنولوژی و مهندسی 18 تیر ماه 1396 مطابق با 9 2017July در کشور فرانسه-شهر پاریس .
حمایت علمی و معنوی انجمن مدیریت آموزشی ایران IEAA از کنفرانس سالانه، پژوهش در علوم انسانی و مطالعات اجتماعی 11 مرداد ماه 1396 تهران -ایران.
حمایت علمی و معنوی انجمن مدیریت آموزشی ایران از ( اولین کنفرانس ملی مطالعات نوین مدیریت در ایران ) - نمایه شده در پایگاه استنادی جهان علوم اسلام (آی.اس.سی) The first national conference on modern management studies in Iran شهریور ماه 25 - 1396 - کرج
حمایت علمی و معنوی انجمن مدیریت آموزشی ایران از ( کنفرانس ملی رویکردهای نوین علوم انسانی در قرن 21 ) National Conference on new approaches in humanities in the 21st « در تاریخ 16 آذر 1396 در رامسر
حمایت علمی و معنوی انجمن مدیریت آموزشی ایران از همایش MEDU2017 TEHRAN, IRAN همایش تحلیل مسائل و تامین منابع مالی در آموزش عالی آموزش🌻🌻🌻🌻
برگزاری ( اولین کنفرانس ملی کاربردی سازی هوش تجاری ) راهکارها و چالش ها، تهران- دانشگاه علم و صنعت ایران- 2 آذرماه 1396، همراه با حمایت علمی و معنوی انجمن مدیریت آموزشی ایران و حضور جناب آقای پروفسور محمد رضا بهرنگی به عنوان عضو کمیته علمی
برگزاری( اولین همایش ملی مدیریت اقتصاد و اقتصاد مقاومتی )تاریخ برگزاری 22 آذر 1396 مشهد، با حضور انجمن مدیریت آموزشی ایران به عنوان حامی علمی و معنوی و حضور محترم جناب آقای پروفسور محمد رضا بهرنگی به عنوان کمیته علمی....
حمایت علمی و معنوی انجمن مدیریت آموزشی ایران IEAA از اولین کنفرانس ملی نقش حسابداری، اقتصاد و مدیریت در توسعه پایدار با تاکید بر اقتصاد مقاومتی، 23 آذر 1396 در تبریز، تالار وحدت دانشگاه تبریز
انجمن مدیریت آموزشی ایران شعبه استان اصفهان
طراحی و اجرا: شرکت آداک