انجمن مدیریت آموزشی ایران Iranian Educational Administration Association
مشاهده خبر
متن نامه رئيس انجمن به آقاي دكتر سبحان اللهي رئيس دانشگاه خوارزمي

باسمه تعالی

جناب آقای دکتر سبحان‌الهی - ریاست محترم دانشگاه خوارزمی

سلام

جهت مستند سازی اهمیت راه اندازی دفتر انجمن مدیریت آموزشی ایران در دانشگاه خوارزمی و دریافت امکانات به عرض می‌رساند:

1-     انجمن با مجوز رسمی و استعداد ایجاد روابط پیوندی، ارتباطی، هماهنگی بین مراکز آموزشی فرا دانشگاهی ملی و بین‌المللی می‌تواند در خدمت گسترش خدمات دانشگاه خوارزمی به فراتر از مرز فعلی خود باشد.

2-     انجمن می‌تواند با استفاده از ظرفیت اداری موجود دانشگاه برای برگزاری کنفرانس ملی، منطقه‌ای و بین‌المللی آموزش علوم و تکنولوژی اقدام نماید.

3-     در صورت حمایت دانشگاه از عضویت استادان و دانشجویان در انجمن، موجبات تشکیل نشستهای علمی و تخصصی استادان و دانشجویان و نیز کارگاه‌های آموزشی با عنوان مدیریت آموزش علوم مختلف دانشگاه خوارزمی با سایر دانشگاه‌ها و مراکز علمی کشوری و خارجی فراهم نماید.

4-     انجمن با توانایی موجود خود می‌تواند اقدام به دعوت از استادان بزرگ دنیا دربارۀ آموزش علوم و تکنولوژی برای همۀ رشته‌های دانشگاهی به مرکزیت دانشگاه خوارزمی نماید.

5-     انجمن می‌تواند اقدام به تأسیس کارگاه‌های مدیریت آموزشی در همه رشته‌های دانشگاهی برای استادان و مربیان دانشگاه‌ها به مرکزیت دانشگاه خوارزمی نماید.

6-     انجمن با ظرفیت قانونی خود می‌تواند طرح‌های اولویت دار دانشگاه از جمله تدوین برنامه‌های درسی و محتوای مناسب با استفاده از همکاری‌های سایر دانشگاه‌های داخل وخارج  در رشته‌های تخصصی را تهیه و اجرا نماید.

7-     به دلیل پیوند الکترونیکی جهان گستر انجمن مدیریت آموزش با سازمان جهانی آموزش علوم و تکنولوژی انجمن می‌تواند با استفاده از ظرفیت اینجانب در سمت نایب رئیسی سازمان جهانی آموزش علوم و تکنولوژی، از ظرفیت بیش از 200 دانشمند کشورهای مختلف در رشته‌های تخصصی برای عضویت در هیئت تحریریۀ مجلات، داوری مقالات، ارسال مقاله، سخنرانی و کارگاه‌های آموزشی استفاده نماید.

8-     این انجمن به محض دریافت اتاق مناسب آدرس محل چاپ فصلنامه علمی پژوهشی مدیریت بر آموزش سازمان‌ها، تنها مجلۀ تخصصی علمی پژوهشی ایران، را دانشگاه خوارزمی و به نام دانشگاه خوارزمی اعلام می‌نماید.

9-     انجمن می‌تواند دانشگاه خوارزمی را به عنوان یکی از مشارکت‌جویان نشر فصلنامۀ بین‌المللی علمی و پژوهشی مدیریت آموزش علوم به زبان انگلیسی  با همکاری و قبول پرداخت هزینه‌های مربوط توسط دانشگاه آزاد اسلامی مرودشت معرفی نماید.

10-  انجمن در حال استقرار کرسی نقد، بررسی و نظریه پردازی است که می‌تواند در حمایت از کرسی در دانشگاه خوارزمی مستقر شود.

11-  نشست کنسرسیوم شعب انجمن برای مناطق غرب، شمال، جنوب، شرق و مرکز ایران در دانشگاه را مستقرنماید.

12-  انجمن می‌تواند اقدامات شرکت در سازمان حهانی آموزش علوم و فن‌آوری را  به صورت فعال درآورده و موجبات شرکت همۀ استادان و صاحبان مقاله در کنفرانس بین‌المللی مذکور در تابستان 1396 را در کشور پرتغال فراهم ‌آورد. اینجانب عضو کمیتۀ علمی، و نایب رئیس سازمان می‌باشم.

13-  این انجمن توانایی تسهیلات لازم برای شرکت استادان و صاحبان مقاله را در کنفرانس‌های مناطق 18‌گانۀ سازمان جهانی آموزش علوم و فن‌آوری را دارد.

14-  این انجمن می‌تواند تمایل و تعهد دانشگاه را برای ایجاد کنفرانس جهانی آموزش علوم و فن‌آوری برای سال 1398 برای تصویت هیئت مدیره آن سازمان که در سال 1395 در کشور پرتغال تشکیل خواهد شد، ارائه و پیگیری نماید.

15-   این انجمن می‌تواند سخنرانی‌ها و نشست‌های علمی و ارائۀ مقالات پژوهش شده در جهت سفارشات انجمن در این دفتر مستقر نماید

16-  می‌توان جشن‌ها و مراسم بزرگداشت‌ها را در بارۀ استادان و نیز پایان‌نامه‌ها در این دفتر برنامه ریزی نمود. و

17-  هزاران خدمات دیگر در کمک به ساماندهی بیشتر امور اداری، ساختاری، برنامه آموزشی و آموزش درس در کلاس‌های دانشگاه خوارزمی امکان پذیر می باشد.

 

جناب آقای دکتر سبحان‌الهی

به جا و لازم است با توجه به دو بخشنامۀ اخیر وزارت علوم (پیوست) و ایجاد فضای تنها به منظور رشد و توسعۀ کیفی دانشگاه خوارزمی بدور از گیرها و توقفات رسمی و ساختاری با هدف اصلی استفاده از استعداد اینجانب در سمت ریاست انجمن، نایب رئیس سازمان جهانی آموزش علوم و فن‌آوری با توان جذب بیش از 500 دانشمند جهانی آشنای با خود، و نیز اعضای هیئت مدیره انجمن و اعضای آن در اقدام اولیّه موافقت فرمایید اتاق مناسبی با تابلوی انجمن مدیریت آموزشی و دفتر قائم مقام یا نایب رئیس سازمان جهانی آموزش علوم و فن‌آوری با امکانات استفاده از سالن سخنرانی و اجتماعات اختصاص یابد. و این اقدام بسیار خوب شما در پاسخ به نامه‌های جناب آقای دکتر وحید احمدی معاونت محترم پژوهش و فن‌آوری وزارت و جناب آقای دکتر مرتضی براری دبیر شورای کمیسون انجمن‌ها  به جنابعالی(پیوست)، ارسال گردد.

ارادتمند شما

دکتر محمدرضا بهرنگی

رئیس انجمن مدیریت آموزشی ایران

قائم مقام سازمان جهانی آموزش  علوم و فن‌آوری

استاد نمونۀ پژوهشی، آموزشی دانشگاه خوارزمی و کشور

نایب رئیس علوم رفتاری در شورای نظریه‌پردازی، نقد و بررسی و کمیسیون نشریات کشور و ...

منبع : رئيس انجمن
نویسنده خبر : كريمي( مسئول سايت انجمن )
تاریخ انتشار : 1394/02/13 - 7:33
سایت های مرتبط
پورتال وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
شوراي انجمن هاي علمي ايران
وزارت آموزش و پرورش
پایگاه تخصصی مجلات نور
نمایه رایگان نشریات (مجلات) علمی پژوهشی کشور
کتابخانه ملی ایران
پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایرانIRANDOC
آدرس اختصاصی فصلنامه علمی - پزوهشی رهیافتی نو در مدیریت آموزشی
کارآفرینان پردیس بین الملل دانشگاه خوارزمی
وب نوشت تخصصی پژوهش علوم اجتماعی
انجمن مديريت آموزشي ايران شعبه استان آذربايجان شرقي
شعبه استان آذربایجان شرقی
سایت نشریه علمی - پژوهشی مدیریت بر آموزش سازمانها
ieaa.ir@morvarid تلگرام انجمن مدیریت آموزشی ایران
سایت نشریه علمی - پژوهشی مدیریت مدرسه..
کنفرانس بین المللی نوآوری در مدیریت، اقتصاد و کار آفرینی 10 آبان 1396 مطابق با تاریخ 1 november در کشور تایلند- شهر بانکوک.
کنفرانس بین المللی تحولات در علم، فناوری و مهندسی 11 آبان 1396 مطابق با تاریخ 2 november در کشور تایلند- شهر بانکوک.
دومین کنفرانس بین المللی رویکردهای نوین در علوم انسانی، مدیریت اقتصاد و حسابداری 27 تیرماه 1396 مطابق با تاریخ 18 July در کشور فرانسه- شهر پاریس.
سومین کنفرانس سالانه مدیریت و اقتصاد کسب و کار به تاریخ 12 مرداد ماه 1396 در دانشگاه علم و فرهنگ.
کنفرانس بین المللی پژوهش های نوین در مدیریت، اقتصاد، توانمندی صنعت جهانگردی در توسعه به تاریخ 16 شهریور ماه 1396 در شهر مشهد.
دومین کنفرانس بین المللی رویکردهای نوین در علوم، تکنولوژی و مهندسی 18 تیر ماه 1396 مطابق با 9 2017July در کشور فرانسه-شهر پاریس .
حمایت علمی و معنوی انجمن مدیریت آموزشی ایران IEAA از کنفرانس سالانه، پژوهش در علوم انسانی و مطالعات اجتماعی 11 مرداد ماه 1396 تهران -ایران.
حمایت علمی و معنوی انجمن مدیریت آموزشی ایران از ( اولین کنفرانس ملی مطالعات نوین مدیریت در ایران ) - نمایه شده در پایگاه استنادی جهان علوم اسلام (آی.اس.سی) The first national conference on modern management studies in Iran شهریور ماه 25 - 1396 - کرج
حمایت علمی و معنوی انجمن مدیریت آموزشی ایران از ( کنفرانس ملی رویکردهای نوین علوم انسانی در قرن 21 ) National Conference on new approaches in humanities in the 21st « در تاریخ 16 آذر 1396 در رامسر
حمایت علمی و معنوی انجمن مدیریت آموزشی ایران از همایش MEDU2017 TEHRAN, IRAN همایش تحلیل مسائل و تامین منابع مالی در آموزش عالی آموزش🌻🌻🌻🌻
برگزاری ( اولین کنفرانس ملی کاربردی سازی هوش تجاری ) راهکارها و چالش ها، تهران- دانشگاه علم و صنعت ایران- 2 آذرماه 1396، همراه با حمایت علمی و معنوی انجمن مدیریت آموزشی ایران و حضور جناب آقای پروفسور محمد رضا بهرنگی به عنوان عضو کمیته علمی
برگزاری( اولین همایش ملی مدیریت اقتصاد و اقتصاد مقاومتی )تاریخ برگزاری 22 آذر 1396 مشهد، با حضور انجمن مدیریت آموزشی ایران به عنوان حامی علمی و معنوی و حضور محترم جناب آقای پروفسور محمد رضا بهرنگی به عنوان کمیته علمی....
حمایت علمی و معنوی انجمن مدیریت آموزشی ایران IEAA از اولین کنفرانس ملی نقش حسابداری، اقتصاد و مدیریت در توسعه پایدار با تاکید بر اقتصاد مقاومتی، 23 آذر 1396 در تبریز، تالار وحدت دانشگاه تبریز
انجمن مدیریت آموزشی ایران شعبه استان اصفهان
انجمن محترم مدیریت ایران
حمایت علمی و معنوی انجمن مدیریت آموزشی ایران، از سیزده امین کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک 28 آبان ماه 1398- برگزار کننده محترم همایش، انجمن مدیریت راهبردی ایران, نیز با حضور ریاست محترم انجمن مدیریت آموزشی ایران، عضو محترم، کمیته تخصصی کنفرانس، جناب
حمایت علمی و معنوی انجمن مدیریت آموزشی ایران از سومین کنفرانس ملی مدیریت و سیستم های فازی The Third National Conference on Management and Fuzzy Systems در تاریخ 8 اسفند ماه 1398، دانشگاه ایوان کی ...
طراحی و اجرا: شرکت آداک